TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK

ElektroLine Teknik Servis Türkiye'de dokümantasyon ve bilgi işlem sektörünüzde ileri teknoloji ürünlerine olan ihtiyacı karşılamak ve gerçek anlamda satış sonrası hizmet vermek için 2003 yılında kuruldu.

Felsefemiz

Kurulduğu yıldan beri. Süre ve kaliteyi sınırlandırmadan; yaygın verimli ve planlı çalışma felsefesi koruduk.

Misyonumuz

""Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"" olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerin testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin ömürlerini uzatmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta,uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır.

Kadromuz

Sürekli genişleyen şirketimizde, kendi konusunda uzman personel çalışmaktadır. Müşterimize daha yaygın ve hızlı hizmet verebilmek için 2003 yılında kurduğumuz ve sürekli gelişmekte olan teknik servis ekibimiz uzmanlık derecesindedir.

Deneyim

ElektroLine deneyimli personeli ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Uzmanlık

Servis hizmetlerinin çok önem kazandığı günümüzde ElektroLine Teknik Servis, uzman ve yetenekli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Kalite

ElektroLine Teknik Servis, kalite inancının gereği olarak servis alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarının çözümlerini kendi tecrübesi ve yetkin kadrosu ile sunmaktadır.

İşbirliği

ElektroLine Teknik Servis, başarının en önemli nedenlerinden biri alanında lider firmalarla köklü ve kapsamlı işbirliği kurmasıdır.

Memnuniyet

Misyonumuz; ElektroLine Teknik Servis tarafından verilen tüm hizmetlerde ""Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti""dir.